DAW en Volkel treffen elkaar komend seizoen in de tweede klasse G.
DAW en Volkel treffen elkaar komend seizoen in de tweede klasse G. Foto: Eric Megens

Indelingen regionale amateurvoetbal

Voetbal 3.791 keer gelezen

In navolging van de Derde Divisie en Vierde Divisie is ook de indeling van de rest van het regionale amateurvoetbal bekend. Hieronder een overzicht.

Eerste klasse B (Zuid I): Best Vooruit, DOSKO, Erp, FC Eindhoven AV, Geldrop, Marvilde, Nemelaer, RKSV Heeze, SC ‘t Zand, SC Kruisland, Sarto, TAC’90 en FC Boshuizen.

Eerste klasse C (Zuid II): Limburgia, Chevremont, De Ster, SV Deurne, EFC, EHC, Minor, SV Someren, SC Susteren, Schaesberg, Venlosche Boys, RKVV Volharding, RKSV Wittenhorst en ZSV. 

Eerste klasse D (Oost): De Bataven, Bemmel, Berghem Sport, Columbia, Leones, MASV, RKHVV, SDO, SV TOP, Voorwaarts T, FC Winterswijk, Woezik en WSV.

Tweede klasse G (Zuid 2): Boekel Sport, DAW Schaijk, Eendracht’30, Groesbeekse Boys, Heeswijk, Olympia’18, Prinses Irene, Rhode, SSS’18, Schijndel, Sparta’25 en RKSV Volkel.

Derde klasse A (Oost, zaterdag): Advendo’57, Blauw Geel’55, ESA, JVC Cuijk, Juliana’31, ONA’53, Renswoude, SKV, De Braak, SV Waalstad, VVA Achterberg, Veenendaal en WAVV.

Derde klasse D (Zuid II): Bruheze, Constantia, EGS’20, Excellent, Handel, Hapse Boys, SV United, Stiphout Vooruit, Venhorst, Vianen Vooruit, Vitesse’08 en SV Ysselsteyn.

Derde klasse E (Zuid I): Alem, Avanti’31, Den Dungen, DSC, EVVC, Margriet, Nooit Gedacht, Nulandia, SBC, FC Schadewijk, SJO/SSA VESTA’19 en Vorstenbossche Boys.

Vierde klasse F (Zuid I, zaterdag): DBN’22, FC Drunen, Kerkwijk, Margriet, NOAD’32, O.S.S.’20, OVC’26, Rood Wit V, FC Tilburg, SV TOP, TSVV Merlijn, Well en Willem II.

Vierde klasse F (Zuid II): Sambeek, VIOS’38, DSV, Meterik, Kronenberg, Montagnards, Merselo, SV Oostrum, SVEB, DEV-Arcen, Stormvogels’28, Heijen, EWC’46 en SSA Lottum/GFC’33.

Vierde klasse G (Zuid I): Avesteyn, Boskant, Boxtel, Essche Boys, Irene, Mariahout, Nieuw Woensel, Nijnsel, Pusphairia, Tivoli, SV Tongelre, VOW, WEC en Woenselse Boys.

Vierde klasse H (Zuid II): Achilles Reek, RKSV Cito, FC de Rakt, Festilent, VV Gassel, HBV Beers, Herpinia, Juliana Mill, NLC’03, SCMH, SES Langenboom, SIOL, SV Milsbeek en Achates.

Vijfde klasse B (Zuid I): BZS, Deso, Hedel, HRC’14, Maaskantse Boys, MEC’07, MOSA’14, Ophemert, RKVSC, Ruwaard, SCZ en SJO/SSA VITA. 

Vijfde klasse D (Zuid II): Toxandria, VCA, De Zwaluw, Leunen, BVV’27, Holthees-Smakt, RKDSO, RESIA, Astrantia, SVOC’01, SVS Stevensbeek en Sporting ST.

Vijfde klasse E (Zuid II): Boerdonk, Elsendorp, FC Uden, Fiducia, Nederwetten, OKSV, Odiliapeel, Keldonk, DWSH’18, Olland, VCO en WHV.

Uit de krant

Uit de krant